fbpx
Slide One

Трансфер з аеропорту

Замовте свій комфортний трансфер

Slide One
Slide Two

Оренда авто з водієм

Відмінне рішення
для бізнес-подорожей

Slide Two
Slide Three

Міжміський трансфер

Комфортні поїздки
на далекі відстані

Slide Three
Shadow

ВІП-трансфер

НАШІ ПОСЛУГИ

VIP transfer ВИП трансфер

ТРАНСФЕР КИЇВ – АЕРОПОРТ – КИЇВ

Найпопулярніші напрямки: трансфер Київ-Аеропорт Бориспіль, Жуляни (KBP, IEV), а також на залізничний та автовокзали.

VIP transfer ВИП трансфер

ОРЕНДА АВТО З ВОДІЄМ

Ви можете орендувати авто із водієм. Погодинна оплата. Включено витрати на паливо та паркування.

VIP transfer ВИП трансфер

ТРАНСФЕР ДЛЯ ЗАХОДІВ

Замовте логістику та трансфер усіх гостей на конференцію, форум, фестиваль, семінар, весілля.

VIP transfer ВИП трансфер

МІЖМІСЬКИЙ ТРАНСФЕР

Замовте трансфер по Україні. Подорожі, ділові подорожі на далекі відстані долаються швидко, комфортно, безпечно.

0
Количество успешных трансферов

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

* Для вибору додаткових послуг не забудьте зробити позначку під час замовлення. Також про це можна повідомити у зручному для вас месенджері чи листі.

ЧОМУ САМЕ МИ?

VIP transfer ВИП трансфер

Надійність та безпека

VIP transfer ВИП трансфер

Сервіс продуманий до дрібниць

VIP transfer ВИП трансфер

Гарантовано подачу машини

VIP transfer ВИП трансфер

У нас англомовні водії

VIP transfer ВИП трансфер

Можливість он-лайн бронювання

VIP transfer ВИП трансфер

Можливість он-лайн бронювання

НАШ АВТОПАРК

ЦІНИ

Стоимость трансфера из
АЭРОПОРТА БОРИСПОЛЬ KBP
для автомобилей класса «Стандарт»

*Цены указаны для автомобилей класса “Стандарт”. **Ограничение по расстоянию — 10 км/час.
Для других классов автомобилей стоимость определяется во время заказа.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

МИ СПІВПРАЦЮЄМО

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія VIP transfer надає транспортне обслуговування по Києву та Україні.

Основні напрямки діяльності – це трансфери з аеропорту або вокзалу, оренда автомобіля з водієм, транспортне обслуговування заходів, міжміське таксі.

Ми заслужили довіру наших клієнтів завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку транспортних послуг, грамотному підходу та професіоналізму у вирішенні всіх завдань, а також індивідуальному підходу до кожного клієнта та зваженого прайсу на послуги. Ми співпрацюємо з компаніями та приватними особами, з українськими та іноземними замовниками.

Наш слоган: Комфортно. Надійно. Душевно.

Ми прагнемо надати кожному клієнту послугу виключно високої якості та безкомпромісної надійності. Ми чуємо ваші побажання, враховуємо ваші потреби, намагаємось передбачити ваші потреби та запропонувати все можливе для максимального комфорту. Наші співробітники цінують багаторічну репутацію компанії.

Компанія ВІП трансфер має власний автопарк, а також низку автомобілів та автобусів наших надійних підрядників, які поділяють наші цінності та підтримують наше прагнення до високого рівня сервісу.

Надійність та безпека

Ми гарантуємо всі необхідні навички водіїв компанії VIP transfer, а також технічно справний стан машини для поїздок, зокрема пунктуальність, надійність, комфорт.

Сервіс продуманий до дрібниць

Ми намагаємося врахувати всі ваші побажання у додаткових послугах під час поїздки, у будь-якому випадку, якщо ви озвучите їх заздалегідь – ми намагатимемося знайти спосіб їх реалізувати. Ми цінуємо та чуємо кожного нашого клієнта.

Гарантовано подачу машини

Плануйте свою поїздку заздалегідь, особливо якщо це трансфер до аеропорту, на ділову зустріч чи інший важливий захід. У разі попереднього замовлення ми гарантуємо своєчасну подачу машини.

Професійні водії

У нас у штаті лише професійні водії, які мають багаторічний досвід безпечного та безаварійного водіння. Професійне водіння – це добре, але мало. Наші водії чудово володіють правилами етикету водія, що дає вам можливість насолоджуватися дорогою, почуватися безпечно і комфортно.

Ми відстежуємо ваші рейси

Кожен водій нашої компанії використовує спеціальні програми для відстеження рейсів онлайн. Також це робить і відповідальний за трансфери диспетчер, що унеможливлює помилку водія. Вам не треба турбуватися, якщо літак прилітає раніше, або, навпаки, пізніше за зміни часу прильоту. Інформації про номер рейсу достатньо, щоб вас чи вашого гостя гарантовано зустріли вчасно.

У нас англомовні водії

Ми цим дуже пишаємося, оскільки можемо надавати високопрофесійні послуги не лише співвітчизникам, а й гостям з усього світу. Ласкаво просимо до  VIP transfer!

Можливість онлайн бронювання

Ми розробили максимально зручну та просту форму замовлення на нашому сайті. Використовуйте її для замовлення трансферу та всіх додаткових послуг. Також ви можете скористатися месенджерами WhatsApp/Viber/Telegram +380971281521 або зателефонувати до диспетчера +380971281521.

Безкоштовне скасування

Скасувати трансфер можна за 24 години до його виконання.

Трансфер з аеропорту

Ми знаємо ВСІ про трансфер «Київ-аеропорт Бориспіль».

Час у дорозі: м. Київ (центр) – Аеропорт Бориспіль – 35 хв.

Відстань: м. Київ (центр) – Аеропорт Бориспіль – 28 км.

Зустріч (зустріч із табличкою): термінал D, вихід із митної зони (Arrival).

Трансфер з аеропорту та залізничного вокзалу – це найпопулярніший напрямок серед наших замовників.

У Києві функціонують такі міжнародні аеропорти як аеропорт Бориспіль (KBP) та аеропорт Київ (IEV), який також неофіційно називають аеропорт Жуляни. Компанія VIP transfer зустрічає пасажирів в аеропорту, а потім безпечно та комфортно доставляє до готелю чи апартаментів у Києві чи інших містах України.

Вас чи вашого гостя зустрінуть безпосередньо у залі очікування аеропорту з табличкою із зазначеним ім’ям, із задоволенням допоможуть донести багаж до машини. Ви наперед знатимете вартість поїздки з Борисполя в Київ, в інші міста України.

Оренда авто з водієм у Києві

Компанія VIP transfer пропонує послугу «Водій погодинно» або «Оренда авто з водієм у Києві». Ця послуга передбачає максимальний комфорт та безпеку. Ми рекомендуємо скористатися нею гостям столиці. Вам не треба буде хвилюватися, де припаркуватися, як заправитися, як вибрати найшвидший та найзручніший маршрут. До того ж ви зможете повністю обмежити дискомфорт, пов’язаний із викликом таксі, можливими помилками диспетчерів та хамством водіїв. Також хочемо звернути вашу увагу на можливість орендувати машину з англомовним водієм, що допоможе вирішити безліч технічних питань.

Транспортне обслуговування заходів

Компанія VIP transfer надає комплексне транспортне обслуговування заходів, конференцій, форумів, фестивалів, виставок, тренінгів, семінарів, весіль, корпоративів.

В тому числі:

– повний транспортний супровід делегацій та туристичних груп;

– Транспортне обслуговування весіль та інших урочистих заходів.

Ми пропонуємо корпоративним клієнтам та приватним особам зустріч усіх гостей та учасників заходу в аеропорту, на вокзалі або автовокзалі, при необхідності з табличкою. Формування груп для трансферу відповідно до часу прибуття. Потім доставка всіх учасників до готелю чи апартаментів для розміщення. Трансфер від готелю до місця проведення заходу та після його завершення розвезення учасників по місцях їх розміщення або проживання.

Міжміський трансфер

Компанія VIP transfer пропонує послугу «Міжміське таксі» по Україні. Ця послуга для тих, хто цінує свій час, комфорт та надійність. Зручність поїздок на далекі відстані визначається деякими важливими факторами: пасажирам і водію тривалий час перебувати в обмеженому просторі, тому особисті якості водія — ввічливість, уміння підтримати розмову, бути уважним, запобіжним, створення атмосфери під час поїздки: гарна музика, приємний запах, наявність Wi Fi, можливість підзарядити телефон – все це починає відігравати дуже важливу роль.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

Зустріч із табличкою

Ви можете замовити зустріч із табличкою. Прибуваючи до Києва з будь-якого куточка Землі, вам не треба турбуватися про те, як замовити таксі, витрачати час на пошук необхідної інформації. Вас зустрінуть із вітальною табличкою, де буде написано Ваше ім’я. Це дуже зручно, заощаджує час після прибуття та дає максимальний комфорт від сервісу VIP transfer.

Допомога з багажем

Якщо ви зібралися в подорож, у вас багато речей, а допомогти нема кому. У цій ситуації допомога водія як ніколи актуальна. Водій допоможе донести валізи та дорожні сумки до вагона або стійки реєстрації на рейс, може зустріти в терміналі аеропорту з іменною табличкою та віднести багаж до машини. Наші водії завжди готові прийти до вас на допомогу та зробити все можливе, щоб трансфер був максимально комфортним.

Таксі з водієм жінкою

Хочемо відзначити цікаву тенденцію. Останнім часом наші пасажири все частіше запитують, чи можна замовити водієву жінку для трансферу. Ми раді відзначити, що компанія VIP transfer надає послугу “Таксі з водієм жінкою”. Тільки просимо Вас робити такі замовлення заздалегідь, тому що жінок за кермом таксі набагато менше, ніж чоловіків, і такий графік запланувати складніше).

Дитяче автокрісло

Безпека наших клієнтів, безумовно, на першому місці для нашої компанії. Тому ми завжди використовуємо дитяче автокрісло для перевезення маленьких дітей або бустер для старшої дитини. Під час замовлення не забувайте вказувати на додаткові послуги, що ви з маленькими супутниками.

НАШІ ФІШКИ

Зустріч із квітами

Однією з фішок нашої компанії є унікальна послуга «Зустріч із квітами».

У деяких випадках хочеться висловити особливі почуття до людини, або здивувати її якимось приємним сюрпризом, зробити щось особливе та нетривіальне. Зустріч із квітами в аеропорту може стати чудовою можливістю реалізації таких намірів. Ця послуга дуже швидко почала користуватися широкою популярністю. Її секрет у простоті здійснення та відсутності прихованих платежів.

Як це працює?

Дорогою до аеропорту водій зупиняється біля квіткового магазину, надсилає вам на месенджер фотографії кількох варіантів букетів із зазначенням ціни. Ви вибираєте той, що вам найбільше до вподоби. І це все, сюрприз готовий. Водій зустріне вашого гостя з квітами, повідомить, що це від вас і потім доставить на місце прибуття швидко, безпечно та з чудовим настроєм.

Замовте сімку заздалегідь

Телефонну сім-карту українських операторів можна придбати в аеропорту, одразу після прильоту. Зазвичай це суттєво дорожче.

Ви можете заздалегідь замовити покупку цієї картки у нашого водія і отримати її при зустрічі в аеропорту. Ця послуга безкоштовна. Вам треба буде вибрати зручний тариф із запропонованих українськими операторами на момент покупки.

Найкращий курс обміну валюти

У залі прильоту є пункти обміну валют. Найчастіше там дуже низький курс. Якщо у вас є необхідність терміново обміняти валюту після прильоту, попередьте водія, що вам необхідно знайти хороший обмінник. Він зробить зупинку шляхом біля банку або пункту обміну і ви зможете обміняти необхідну суму, а також суттєво заощадити на різниці.

Заїдемо до кав’ярні?

Ми любимо смачну каву. І знаємо багато місць у Києві, де можна насолодитися цим чудовим напоєм. Повідомте водію при зустрічі, що хотіли б заїхати випити смачної кави чи чаю. Він запропонує вам кілька місць на вибір, де можна зупинитись на деякий час і нехай весь світ зачекає). За цю послугу не треба платити додаткові гроші, крім простою машини (100 грн за півгодини).

Ми задовольнимо Ваші потреби у транспортному обслуговуванні якісно, ​​своєчасно та професійно. Ми працюємо з компаніями та приватними особами по Києву та всій Україні. Ми цінуємо та чуємо кожного нашого клієнта.

Мы удовлетворим Ваши потребности в транспортном обслуживании качественно, своевременно и профессионально. Мы работаем с компаниями и частными лицами по Киеву и всей Украине. Мы ценим и слышим каждого нашего клиента.

Телефонуйте нам +380971281521 або пишіть безпосередньо у месенджери WhatsApp/Viber/Telegram +380971281521 та замовляйте транспортні послуги від VIP transfer.