fbpx

Міжміське таксі

mezhdugorodnee-taxi

Компанія VIP transfer пропонує послугу «Міжміське таксі» з Києва до будь-якої точки України. Ця послуга для тих, хто цінує свій час, комфорт та надійність.

Зручність поїздок на далекі відстані визначається деякими важливими факторами: пасажирам та водієві тривалий час перебувати в обмеженому просторі. Тому особисті якості водія — ввічливість, уміння підтримати розмову, бути уважним, запобіжним, це починає відігравати важливу роль. У тому числі вміння створити атмосферу під час подорожі. Такі фактори, як хороша музика, приємний запах, наявність Wi Fi, можливість підзарядити телефон, покращують настрій і дають можливість відчути задоволення.

Здібності та навички водіїв

Крім того, професійні здібності водія на міжміському трансфері мають важливіше значення, ніж у поїздках містом. Він повинен уміти справлятися з будь-якими ситуаціями на дорозі, за будь-яких погодних умов, мати достатній досвід водіння, у тому числі на різних дорожніх покриттях.

Ми гарантуємо всі необхідні навички водіїв «Міжміського трансферу» для такої поїздки, зокрема пунктуальність, надійність, ввічливість у спілкуванні. А також ми гарантуємо ідеальний стан машини, включаючи чистоту салону, приємний запах, наявність питної води та чистий зовнішній вигляд.

Також ми намагаємося врахувати усі ваші побажання у додаткових послугах під час поїздки, у будь-якому випадку, якщо ви озвучите їх заздалегідь – ми намагатимемося знайти спосіб їх реалізувати.

Вартість послуги «Міжміське таксі» 14 грн/км.

Основні напрямки:

  • Київ – Харків — 532 км — 7450 грн
  • Київ – Львів — 540 км — 7560 грн
  • Київ – Умань — 209 км — 2950 грн
  • Київ – Чернігів — 142 км — 1990 грн
  • Київ – Одеса — 475 км — 6650 грн

*Ціни вказані для автомобілів класу “Стандарт“.

Новий напрямок у нашому переліку послуг:

  • трансфер «Киів — Краків».

Хочемо звернути увагу на послугу «Оренда авто з водієм». Насамперед вона актуальна для поїздок по Києву та київській області, особливо якщо вам необхідно відвідати кілька місць у стислий термін, у тому числі важливо заощадити час та переміщатися з максимальним комфортом.