fbpx

Оренда авто з водієм

Аренда авто с водителем

Компанія VIP transfer пропонує послугу «Аренда авто з водієм» в Києві.

Ця послуга забезпечує максимальний комфорт і безпеку. Настійно рекомендуємо скористатися цією послугою столиці. Вам не надо буде хвилюватися, де припаркуватися, як відправитися, як вибрати самий швидкий і зручний маршрут. К тому же ви зможете повністю обмежити дискомфорт, пов’язаний з викликом таксі, можливими помилками диспетчерів і хамством водіїв.

Англомовний водій

Також хочемо звернути увагу на можливість орендувати машину з англомовним водієм. Так як це допоможе з вирішенням багатьох технічних питань.

Чому «Оренда авто з водієм» – найкраще рішення?

Допустимо, вам треба зустріти в аеропорту вашого бізнес-партнера, по дорозі забрати ключі, поселити його в орендованих апартаментах, потім привезти в бізнес-центр на зустріч. Поклавши руку на серце, ви не зможете довіритись таксисту у вирішенні всіх цих нюансів. Тому найкраще рішення взяти в оренду авто з професійним водієм.

  1. Ви отримаєте індивідуальне обслуговування.
  2. За кермом буде професіонал, якому можна довіряти.

Наші водії завжди виявляють участь та максимальну увагу до потреб клієнтів. Безумовно, при необхідності, водій допоможе замовити столик у ресторані, підбере оптимальний маршрут для екскурсії, підкаже де краще обміняти валюту і як купити карту для телефону.

Компания VIP transfer гарантирует безопасное и комфортное передвижение по Киеву, чистоту в салоне и приятную атмосферу во время поездки. Это также включает в себя хорошую музыку, приятный запах, возможность выпить воды, воспользоваться салфетками, подключиться к WiFi.

Стоимость услуги «Аренда авто с водителем» — 350 грн/час*.

4 часа — 1300 грн.
8 часов — 2400 грн.
Минимальный заказ 2 часа.
*Ограничение по расстоянию – 10 км/час.

  • Наши водители работают 24/7!
  • После получения заказа, мы перезвоним для уточнения деталей и подтверждения аренды авто с водителем.
  • Заказ может быть выполнен при наличии свободного автомобиля.
  • Оплатить услугу можно наличными либо переводом на банковскую карту.

Также наша компания предоставляет услугу «Междугороднее такси». Следовательно, если вы планируете взять в аренду машину для поездки в другой город, то эта услуга —  лучшее решение для вашего комфорта и безопасности.  Так как стоимость поездки и приблизительное время на дорогу вы будете знать заранее. Подробнее здесь: https://vip-transfer.kiev.ua/mezhdugorodnee-taxi/