fbpx

Трансфер для заходів

Трансфер мероприятий

Компанія VIP transfer надає послугу “Трансфер для заходів”. Це комплексне транспортне обслуговування конференцій, форумів, фестивалів, виставок, тренінгів, семінарів, весіль, корпоративів тощо.

В тому числі:

  • повний транспортний супровід делегацій та туристичних груп;
  • транспортне обслуговування весіль та інших урочистих заходів.

Правильна та чітка організація транспортного забезпечення є важливим фактором для проведення успішного заходу. Компанія VIP transfer Компанія VIP transfer має унікальний досвід організації транспортних сервісів для найбільших форумів, конгресів та спортивних подій країни. Професіоналізм та висока кваліфікація наших фахівців з транспортного обслуговування дозволяють провести будь-який за складністю та масштабом захід на найвищому рівні.

Зустріч гостей

Ми пропонуємо корпоративним клієнтам та приватним особам зустріч усіх гостей та учасників заходу в аеропорту, на вокзалі або автовокзалі, при необхідності з табличкою.

Формування груп для трансферу відповідно до часу прибуття. Потім доставка всіх учасників до готелю чи апартаментів для розміщення. Трансфер від готелю до місця проведення заходу та після його завершення розвезення учасників по місцях їх розміщення або проживання.

Звертайтеся до нас і будьте впевнені, що трансфер для заходів буде організований на найвищому рівні.

Також наша компанія надає послугу «Міжміське таксі». Якщо ваш захід проходить в одному місті, а гостей необхідно доставити з аеропорту іншого міста, то ця послуга — найкраще рішення. Вашим гостям гарантовано: комфорт, безпеку, пунктуальність усіх запланованих подій. Відповідно вартість поїздки та час на дорогу ви знатимете заздалегідь. Детальніше тут: https://vip-transfer.kiev.ua/mezhdugorodnee-taxi/