fbpx

Зустріч із квітами

Встреча с цветами Meeting with flowers

Однією з фішок нашої компанії є унікальна послуга “Зустріч з квітами в аеропорту”.

У деяких випадках хочеться висловити особливі почуття до людини, або здивувати її якимось приємним сюрпризом, зробити щось особливе та нетривіальне. Зустріч із квітами в аеропорту може стати чудовою можливістю реалізації таких намірів. Ця послуга дуже швидко почала користуватися широкою популярністю. Її секрет у простоті здійснення та відсутності прихованих платежів.

Як це працює?

Дорогою до аеропорту водій зупиняється біля квіткового магазину, надсилає вам на месенджер фотографій кількох варіантів букетів з цінами. Ви вибираєте той, що вам найбільше до вподоби. І це все, сюрприз готовий. Водій зустріне вашого гостя з квітами, повідомить, що це від вас і потім доставить на місце прибуття швидко, безпечно та з чудовим настроєм.

Дуже запам’яталися два яскраві випадки з практики нашої роботи.

Чоловік затримувався на важливій робочій зустрічі та не встигав зустріти дівчину в аеропорту. Зробив замовлення за месенджером і дуже хвилювався, що час обмежений, і чи встигнемо ми його зустріти. У цей час був вільний водій просто у Борисполі. І ми запропонували клієнту скористатися послугою «Зустріч із квітами». Водій у квітковому магазині знайшов еустоми, надіслав кілька фотографій нашому клієнту. Вони разом визначилися із кольором та кількістю, продавець квітів склав симпатичний букет. Потім водій зустрів дівчину в аеропорту та привіз її прямо до банку, де на неї вже чекали. Усі залишилися мега задоволені, дівчина була рада сюрпризу та не образилася, що її не зустріли.

Другий випадок, коли перенесли рейс, і клієнт не міг зустріти свою маму. Оскільки рейс перенесли на ранок, водій заїхав увечері в магазин і в режимі відеоконференції з клієнтом вибрав букет троянд і при зустрічі вручив його в аеропорту. Пізніше ми отримали довгий вдячний лист від клієнта, з подробицями, як сильно ми його врятували, майже врятували від сімейних негараздів.

Тож недооцінюйте приємні сюрпризи, даруйте близьким радісні моменти. Особливо коли вони настільки прості в реалізації.