fbpx

Зустріч та транспортний супровід делегацій

Meeting and transportation of delegations

Зустріч та транспортний супровід делегацій під час форумів, конгресів, конференцій, тренінгів, семінарів та інших заходів потребує особливого ставлення та посиленої уваги через високий рівень відповідальності. Адже варто випасти одній ланці із ланцюга запланованих подій, і весь захід може опинитися під загрозою зриву. Саме тому таких складних комплексних логістичних завданнях потрібно ретельне планування кожного етапу.

Трансфери для заходів

Транспортний супровід— це та ланка, за яку ми беремо на себе повну відповідальність. Це комплекс заходів, спрямований на комфортну та своєчасну доставку до пункту призначення гостей, спікерів, організаторів, обладнання. Послуга «Транспортне супроводження заходу» включає надання надійних досвідчених водіїв та диспетчера, який повністю контролює всі логістичні процеси заходу.

Як свідчить досвід, всі нюанси неможливо передбачити заздалегідь. Хтось із гостей поміняв квиток та прилетить пізніше, хтось вирішив поїхати раніше. Ми виявляємо максимум мобільності та вирішуємо всі питання з урахуванням нових вступних, дотримуючись основних принципів нашої роботи – це комфорт клієнта та пунктуальність у виконанні завдань. Завдяки такому підходу ми отримали чимало теплих слів подяки та позитивних рекомендацій.

Наші послуги

 

Ми організуємо зустріч в аеропорту чи на вокзалі. Забезпечимо доставку гостей в готель або інше місце мікроавтобусами, мінівенами або автомобілями преміум класу. Для пересування містом надамо в оренду автомобіль з водієм, який вам необхідний клас. Також можемо забезпечити прямий трансфер із іншого міста чи країни. Наша компанія забезпечує всі умови для безпечного та своєчасного трансферу, оскільки ми спираємось на багаторічний досвід вдалих реалізацій транспортних послуг.

Менеджери компанії VIP transfer підберуть та заздалегідь узгодять усі деталі транспортного забезпечення з урахуванням потреб та побажань клієнта. Ми пропонуємо розумні ціни та дуже високу якість сервісу.

Звертайтесь! З радістю візьмемо участь у проведенні вашого заходу!

МИ СПІВПРАЦЮВАЛИ

vstrecha-i-transportnoe-soprovozhdenie-delegacij