fbpx

Таксі з водієм жінкою

Такси с водителем женщиной

Ми помітили цікаву тенденцію. Останнім часом наші пасажири все частіше питають, чи можна замовити таксі із водієм жінкою. Ми раді відзначити, що компанія VIP transfer надає таку послугу. Тільки просимо Вас робити такі замовлення заздалегідь, тому що жінок за кермом таксі набагато менше, ніж чоловіків, і такий графік запланувати складніше).

Чому “Таксі з водієм жінкою”?

Затребуваність цієї послуги пояснюється тим, що, на думку деяких клієнтів, представниці прекрасної статі суворіше зберігають швидкісний режим, мають більш плавний стиль водіння, уважніше за кермом, завжди ввічливі та доброзичливі. Безумовно, всі наші водії мають достатній досвід роботи в таксі, добре знайомі з вулицями столиці і чудово керують автомобілем.

Важливо відзначити, що ця послуга «Таксі з водієм жінкою» користується попитом у першу чергу у молодих мам з маленькими дітьми. Вони розраховують на лояльне ставлення до примх дитини і, слід зазначити, що це справедливо. Жінкам легше перенести всі складнощі поїздки з маленькими пасажирами, пристосуватися до шуму та не відволікатися від дороги.

Цю опцію часто замовляють батьки, які відправляють дитину на таксі без супроводу дорослих, наприклад, до школи, ліцею чи спортивної секції.