fbpx

Міжміське таксі

mezhdugorodnee-taxi

Компанія VIP transfer пропонує послугу «Таксі МІЖГОРОД», трансфер з Києва до будь-якого міста України. Ця послуга для тих, хто цінує свій час, комфорт та надійність.

Зручність поїздок на далекі відстані визначається деякими важливими факторами: пасажирам і водію тривалий час перебувати в обмеженому просторі, тому особисті якості водія — ввічливість, уміння підтримати розмову, бути уважним, запобіжним, створення атмосфери під час поїздки: гарна музика, приємний запах, наявність Wi Fi, можливість підзарядити телефон – все це починає відігравати дуже важливу роль. Крім того, професійні здібності водія на міжміському трансфері мають важливіше значення, ніж у поїздках містом. Він повинен уміти справлятися з будь-якими ситуаціями на дорозі, за будь-яких погодних умов, мати достатній досвід водіння, у тому числі на різних дорожніх покриттях.

Ми гарантуємо всі необхідні навички водіїв «Міжміського трансферу», а також ідеальний стан машини для такої поїздки, зокрема пунктуальність, надійність, комфорт. Ми гарантуємо ідеальний стан машини для такої подорожі. Ми намагаємося врахувати всі ваші побажання у додаткових послугах під час поїздки, у будь-якому випадку, якщо ви озвучите їх заздалегідь – ми намагатимемося знайти спосіб їх реалізувати.
Міжміський трансфер має велику популярність серед пасажирів аеропорту.
За потреби ми зустрінемо Вас або вашого гостя в аеропорту з табличкою, відвеземо до будь-якого міста України з максимальним комфортом, в оптимальний відрізок часу. Також заберемо Вас чи вашого гостя в будь-якому місті України та відвеземо до аеропорту вчасно, із забезпеченням повної безпеки та якісним сервісом.

Вартість послуги «Міжміське таксі» — 25 грн/км.

Орієнтовні ціни на послугу «Таксі міжмісто»:

  • Київ – Харків – 532 км -13300 грн
  • Київ – Львів – 540 км – 13 500 грн
  • Київ – Умань – 209 км – 5 225 грн
  • Київ – Чернігів – 142 км – 3 550 грн
  • Київ – Одеса – 475 км – 11 875 грн

*Ціни вказані для автомобілів класу «Стандарт».

Новий напрямок у нашому списку послуг: