fbpx

Таксі «Київ – Харків»

Такси Киев Харьков

Компанія VIP transfer пропонує послугу таксі Київ – Харків. Ця послуга для тих, хто цінує свій час, комфорт та надійність.

Маршрут трансферу «Київ – Харків» – один із найпопулярніших за останній час. Йдеться про друге за величиною місто України, де багато підприємств та компаній, ділове життя якого так чи інакше пов’язане зі столицею України. Віддають перевагу автомобільній поїздці тим, хто любить самостійно планувати час і порядок. Не спираючись на розклад, а скориставшись автомобілем із професійним водієм. З компанією VIP transfer ви зможете подолати відстань значно швидше та комфортніше, ніж поїздом чи автобусом.

Вартість послуги міжміське таксі «Київ – Харків» – 25 грн/км.

  • Київ – Харків – 532 км – 13300 грн

*Ціни вказані для автомобілів класу “Стандарт”.

Ціна таксі «Київ – Харків» безпосередньо залежить від класу авто, при цьому вартість не залежить від кількості пасажирів. Якщо Вас більше, ніж 2 особи, це пряма вигода скористатися нашою послугою трансферних перевезень таксі Київ-Харків. При посадці в авто водій розповість яким маршрутом проходитиме поїздка і приблизний час у дорозі. Легка музика, за Вашим бажанням, супроводжуватиме Вашу подорож. Протягом усієї поїздки, в літній період, працюватиме кондиціонер або клімат-контроль.

Наші рекомендації для замовлення міжміського трансферу «Київ – Харків»:

  • Замовляйте трансфер не менше ніж за добу до виїзду.
  • Якщо вас зустрічають в аеропорту, вказуйте номер рейсу та контакт для зв’язку, це допоможе відстежити ваш рейс та зустріти Вас вчасно, незалежно від змін розкладу.
  • Якщо у вас є додаткові побажання щодо комфорту: наприклад, наявність дитячого крісла, або організаційні питання, як зупинка для обміну валюти або купівля кати для мобільного, постарайтеся вказати про це заздалегідь.

Ми гарантуємо всі необхідні навички водіїв «Міжміського трансферу», а також ідеальний стан машини для такої поїздки, зокрема пунктуальність, надійність, комфорт. Ми гарантуємо ідеальний стан машини для такої подорожі. Ми намагаємось врахувати усі ваші побажання у додаткових послугах під час поїздки.