fbpx

Як правильно: шофер чи водій?

правильно шофер или водитель

Як правильно: шофер чи водій? А ви знали, що термін «шофер» означає професію чи спеціальність. Воно походить від французького “schauffeur”, що буквально означає “витопник” або “кочегар”. Це пояснюється тим, що як паливо в перших транспортних засобах з паровим двигуном використовувалися вугілля та дрова.

Насправді зараз шофер синонім слова водій.

Раніше, під час існування Радянського Союзу, шоферами називали насамперед людину, яка професійно займається керуванням автотранспортними засобами. Водій же більш загальне визначення, що включає як професійних шоферів, так і власників особистого (приватного) легкового автомобіля.

У нас лише шофери!

У нашій команді лише «шофери», тобто насправді справжні професіонали. До цього поняття ми включаємо як високий рівень навичок водіння, а й особисті якості. Такі, як урівноважений характер, пунктуальність, тактовність, вміння визначати та задовольняти потреби клієнта, здатність слухати та чути. При необхідності підтримати розмову чи, навпаки, не набридати клієнту нав’язливим спілкуванням, відчути, що супутникові хочеться побути наодинці зі своїми думками. І багато іншого.

Без перебільшення можемо стверджувати, що кожен наш «шофер» — це унікальний фахівець у своєму роді і щоб потрапити до нашої команди кожному довелося пройти крізь сито жорсткого професійного відбору.

Саме тому, ставши клієнтом нашої компанії, ви можете бути впевнені, що автомобіль буде вчасно, стиль водіння максимально комфортним та безпечним, а водій попереджувальний та чуйний.

Так все-таки, правильно шофер або водій, як ви думаєте? Успіхів вам і приємних подорожей!